حکم اعدام عالم بزرگ شیعه در عربستان

حکم اعدام عالم بزرگ شیعه در عربستان

سرلشکر فیروزآبادی: 

هزینه اعدام شیخ‌ النمر برای عربستان بسیار سنگین خواهد بود

خبرگزاری تسنیم: رئیس ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به صدور حکم اعدام شیخ باقر النمر گفت: از کشوری مانند عربستان که حکامی محاسبه‌گر دارد بسیار بعید به نظر می‌رسید که برای عالم بزرگ شیعی جناب شیخ النمر حکم اعدام صادر کند.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به صدور حکم اعدام عالم شیعی شیخ باقر النمر توسط عربستان‌سعودی، گفت: اخباری از عربستان می‌رسد که بسیار نگران‌کننده است.

وی افزود: از کشوری مانند عربستان که حکامی محاسبه‌گر دارد بسیار بعید به نظر می‌رسید که برای عالم بزرگ شیعی جناب شیخ النمر حکم اعدام صادر کند و این برای ما بسیار نگران‌کننده است و از حکام کشور مسلمان و برادر که خود را خادم‌ الحرمین الشریفین می‌نامند قابل قبول نیست که خون عالم بزرگ شیعی را بخواهند بریزند.

سرلشکر فیروزآبادی تأکید کرد: این خون در قلوب ده‌ها میلیون شیعه و در بین مسلمانان جهان خواهد جوشید و هزینه آن برای عربستان بسیار سنگین خواهد بود.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: امیدواریم در دادگاه تجدید نظر در این حکم غیرعادلانه و تفرقه‌انگیز تجدیدنظر اساسی صورت پذیرد.

وی افزود: علمای شیعه عامل وحدت، برادری، آرامش و حکمت در میان مسلمانان هستند و قدردانی وجود آنان مایه خیرات و برکات برای مردم وطن‌شان است.

سرلشکر فیروزآبادی اظهار داشت: ما دعا می‌کنیم شیخ النمر به سلامت باشد و مقامات سعودی از انتساب جرایم بی‌معنا به آن عالم بزرگ جلوگیری کنند. امت اسلام در آستانه ماه مبارک رمضان در انتظار این‌گونه تصمیمات خداپسندانه است که فرموده‌‌اند«الملک یبقى مع الکفر و لا یبقى مع الظلم».

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *