گروه جیره خوار “داعش” و ادای آخر الزمانی

رؤیای سرکرده تروریست‌ها چیست؟

سرکرده تروریست‌های بعثی تکفیری با ورود علنی به جنگ با مردم عراق این روزها به خبرسازترین تروریست در دنیا تبدیل شده است.
گروهک تروریستی داعش دریکی از بیانیه های خودآورده اند:ما میدانیم که جبهه مقابل مایعنی شیعیان این اوضاع را در روایات و احادیث خود دارند؛وفکر میکنند،که ما”سپاه سفیانی” هستیم و مابه همه مسلمان اعلام می کنیم که راه و روش ما،راه وروش “بنی امیه” است…و در ادامه نوشته:شیعیان بر آن قائلندکه فردی از بنی هاشم در جنوب عراق کشته میشود؛وآن فرد”نفس زکیه” است و آن فرد”علی سیستانی” است و همه بدانند که ما او را خواهیم کشت و بدن او را به خاک خواهیم کشاند.

به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم،  سرکرده تروریست‌های بعثی تکفیری با ورود علنی به جنگ با مردم عراق این روزها به خبرسازترین تروریست در دنیا تبدیل شده است.
تروریستهای تحت فرمان “ابوبکر البغدادی” اکنون بخشهایی از شرق سوریه و غرب عراق را اشغال کرده و در حال ارتکاب جنایت هستند.

گروه تروریستی بعثی تکفیری که رؤیای تحت کنترل در آوردن کل منطقه شام را در سر می پروراند، اکنون حتی در صورت به دام انداختن عناصر دیگر گروه‌های تروریستی در سوریه یا عراق، آنان را بی رحمانه از دم تیغ می گذراند.
بعد از کشته شدن ابومصعب الزرقاوی در عراق، نام “داعش” مطرح شد و اعضای این گروه با “ابوبکر البغدادی” به عنوان سرکرده گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام بیعت کردند و منابع آگاه تاکید دارند که این فرد، مزدور دستگاه های جاسوسی آمریکا و عربستان است.
وی در ادامه می افزاید: بر اساس اطلاعات منتشر شده در یک گزارش اطلاعاتی، بغدادی در اصل ساخته دست آمریکا بود، اما پس از مدتی خدمتگزاری، خدمات خود را تقدیم سرویس اطلاعات عربستان کرد و آمریکایی ها در سال ۲۰۱۱ با تعیین ۱۰ میلیون دلار به عنوان جایزه برای کسی که اطلاعاتی دقیق درباره البغدادی ارائه کند، باعث شهرت بیشتر وی شدند.
بر اساس این اطلاعات مشخص شد که آزادی البغدادی و هشت تن دیگر از سرکرده های القاعده از زندان ابوغریب عراق، کاری از پیش طراحی شده بود، زیرا تمام اطلاعات ثبت شده در دوربین های نقاط مختلف این زندان، پاک شد و شکسته شدن قفل ها  کاری بسیار عادی و ساده بود، گویی آنها خارج از زندان بودند و توانستند بیش از ۸۵۰ زندانی را که اغلب آنها از عناصر القاعده بودند، آزاد کنند و این افراد به گروه داعش در سوریه ملحق شدند تا آتش فتنه فرقه ای و طایفه ای را تشدید کنند.
به گفته منابع آگاه رابرت فورد سفیر اسبق آمریکا در عراق – که بعدها سفیر این کشور در سوریه شد و در ایجاد روابط با سازمان های افراطی دست داشت- نقش به سزا و تاثیرگذاری در شکل گیری داعش ایفاد کرده است.
با توجه به این حقایق، داعش از قبل در عراق وجود داشته وسپس به سوریه امتداد یافته است و بعد از قدرت گرفتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه و به ویژه بعد از شکست طرح تجاوز آمریکا به سوریه، کشورهای حامی گروه های مسلح، به فکر نجات این گروه ها افتادند تا به نحوی سرخوردگی کسانی را که خود را معارض می نامند، از بین ببرند، زیرا این گروه ها نتوانستند در خصوص تشکیل گروهی واحد به عنوان نماینده خود در ژنو به توافق برسند.

* ابوبکر البغدادی کیست؟

سایت مغربی “هسپرس” نوشت: گفته شده است که ابوبکر البغدادی در سال ۱۹۷۱ در شهر سامرای عراق متولد شد.
بر اساس ادعای سایت‌های حامی گروه‌های تروریستی، البغدادی از دانشگاه بغداد مدرک دکترای مطالعات اسلامی گرفته است.
وی پس از سال‌ها عضویت در القاعده و همرزمی با تروریستهای سرشناس این گروه جنایتکار، در سال ۲۰۱۰ سرکرده گروه موسوم به “دولت اسلامی در عراق” شد.
البغدادی یک سال بعد با آغاز بحران در سوریه، فرصت را غنیمت شمرد و با اعزام تروریست‌های تحت فرمانش به سوریه نخستین گام‌های خود را برای تحقق رؤیایش برای فرمانروایی بر سرزمین شام، برداشت.
در همین راستا، معاون وی “ابومحمد الجولانی” با الهام گرفتن از روش القاعده، گروه جنایتکار دیگری را تحت عنوان “جبهه النصره” در سوریه تشکیل داد.
اما پس از افزایش نفوذ الجولانی در سوریه و مخالفتش با ادغام گروهش با فرماندهی بغداد و تشکیل گروه “داعش” (تروریست بعثی تکفیری) دو گروه از یکدیگر جدا شده و درگیری‌های خونبار و سنگینی بین دو طرف صورت گرفت.
البته درگیری این دو گروه برای اعضای نزدیک به القاعده موضوع عجیب و غافلگیرکننده ای نبود، چرا که پس از اعلام مرگ “اسامه بن لادن” سرکرده تشکیلات القاده، گفته شده است که ابوبکر البغدادی تنها کسی بود که با “ایمن الظواهری” به عنوان جانشین بن لادن بیعت نکرد.
به گفته نزدیکان ابوبکر البغدادی، وی معتقد است که تمرکز در یک مکان، عناصر او را با شکست مواجه می کند. و او مسائل غافلگیر کننده بسیاری را برای دشمنانش دارد.

ثروت ابوبکر البغدادی

به گفته منابع نزدیک به تروریست‌های بعثی تکفیری، فروش نفت سوریه در بازار سیاه میلیونها دلار به جیب ابوبکر البغدادی ریخته است. و اکنون پس از ورود به موصل سلاح و مهمات بسیاری را از انبارهای سلاح ارتش عراق به دست آورده است.
آنان همچنین خاطرنشان کرده اند که ادامه حمایت‌های مالی و تسلیحاتی از تروریست بعثی تکفیری، باعث باقی ماندن این گروه شده است.
با افزایش قدرت ابوبکر البغدادی، اکنون بسیاری از هوادارانش او را جانشین بن لادن می‌دانند که به دنبال تحقق رؤیاهای او است، و تأکید دارند که اکنون “ایمن الظواهری” باید با ابوبکر البغدادی بیعت کند.
* تروریستهای اروپایی و آمریکایی در تروریست بعثی تکفیری(داعش)
از جمله روشهای ابوبکر البغدادی، استفاده از تروریست‌هایی است که از اروپا و آمریکا به عضویت تروریست بعثی تکفیری در آمده اند. وی با فراهم کردن آموزش‌های لازم از آنها در صحنه های جنگ و درگیری در سوریه و عراق استفاده می کند؛ علاوه بر این در صورت بازگشت آنان به کشورهای خود می توانند با توجه به تجربیاتی که کسب کرده اند، برای خدمت به تروریست بعثی تکفیری عملیاتی را در خارج از خاورمیانه انجام دهند.
تروریست‌های بعثی تکفیری به گونه ای آموزش می بینند که دیگر چیزی در درون آنان تحت عنوان ترحم و ترس وجود نداشته باشد. تروریست‌هایی که بعضی از آنان حتی بلد نیستند به زبان عربی صحبت کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *